تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
دانلود زیرنویس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
webdesign düsseldorf
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
خرید کتاب
انجام پروژه متلب
در ضد سرقت
دانلود کتاب

خرید لباس مجلسی
جراحی بینی
دانلود موزیک
کفش زنانه
دانلود آهنگ جدید
ثبت نام لاتاری
وقت سفارت
بلیط هواپیما
ویزای کاری
دانلود فيلم جديد
مجله تفریحی و سرگرمی
دانلود سریال شهرزاد
سریال عالیجناب
دانلود آهنگ جدید
دانلود اهنگ سنتی
شبکه اجتماعی
سریال شهرزاد فصل سوم
اخبار روز ایران
پاپ آپ
تور لحظه اخری
خرید فالوور اینستاگرام
ارتودنسی
آنتن مرکزی
توان صفحه دستگاه لیزر ( PA ) و توان دامنه ( DA )

بازديد : 11 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 18 مهر 1396
در این پست دستگاه لیزر به افزایش اقتدار دامنه و قدرت برگه می پردازیم شناخت مقدماتی با PA& DA لازمه ی استارت برای هر دستگاه لیزر فعالیت است و یکی‌از مهمترین عمل های طرز انتخاب دامنه می‌باشد پس با ما هم پا باشید .

- Domain - ایران روتک - and - Page - Authority
توان دامنه دستگاه لیزر و طرز گزینش دامنه ( Domain Authority ) ( DA )

domain - authority

دامنه اینترنتی ( Domain ) شما مثل نام و نشان شما در فضای آنلاین است . همان گونه که در شرایطی که کسی با شما کاری داشته باشد باید اسم شمارا صدا بزند , در شرایطی که مخاطبان شما بخواهند شما را در وب پیدا نمایند سرعت بالا ترین روش دانستن دامنه وبسایت شما است . دامنه ها به دو جور بندی کلی دامنه های محلی مانند : . ir , . tr . uk . us ) و دامنه های دربین المللی ( نظیر ( . com , . org , . net تقسیم بندی می شوند . اکنون دامنه های . ir و . com از رایج ترین دامنه های مورد استفاده در ایران هستند . تصویب دامنه . ir به علت محلی بودن و قیمت نسبتاً اثبات و ریالی آن دوچندان ارزان تر از دامنه . com است . ثبت تمام دامنه های فی مابین المللی تنها با ارزهای بین المللی مثل دلار و یورو قابلیت و امکان پذیر است و به همین جهت ارزش آن وابستگی شدید به ارزش ارز در بازار جمهوری اسلامی ایران دارد . شما برای ثبت دامنه های لابه‌لا المللی در ایران می‌توانید دستگاه لیزر از یکی‌از شرکت ها معتبر تثبیت کننده دامنه های میان المللی کمک بگیرید و با پرداخت ریالی از باطن ایران , دامنه دستگاه لیزر فی مابین المللی مورد نظر خویش را تثبیت فرمایید . همان طور که گفتیم یک دامنه دستگاه لیزر در حکم نام‌و‌نشان و نام آنلاین شما است , دستگاه لیزر پس واجب است که برای گزینش یک دامنه عالی آلرژی فراوان زیادی به خرج دهید . راهنمای گزینش دامنه دستگاه لیزر مناسب برای کسب و کار دستگاه لیزر آدرس پستی وبسایت شما نام دامنه است :

· به راحتی به ذهن سپرده شود . دستگاه لیزر

· کوتاه باشد

· معرف بنگاه اقتصادی شما باشد .

· حاوی کلید باشد .

· مترادف و هم معنی پارسی یا این که مترادف انگلیسی در نام دامنه رو در لحاظ داشته باشید . ( چه انگلیسی _ چه فینگلیش )

· - دامنه اسکن شده انتخاب نکنید


· در گزینش دامنه به . com و . ir اولویت دهید

· از عبارات و کلمه ها کوتاه و ساده در دامنه خویش به کار گیری نمایید

· پیشوند و پسوندهای عام همیشه خوب نیستند

· در دامنه خود از اعداد استفاده آوایی نکنید

· روی لغات مهم ای که مخاطبان شما کاوش خواهند کرد تمرکز کنید

· دامنه انتخابی شما می بایست تست تلفن را بگذراند

· دامنه اسکن شده انتخاب نکنید

هیچوقت در سمت تعیین دامنه هایی که به شکلی اسکن یک نام مطرح می‌باشند نروید . دامنه شما بایستی منحصربفرد باشد تا بتواند هویت کسب و فعالیت شما را منعکس کند . به طور نمونه در حالتی که یک مغازه فروش تجهیزات تولیدات شرکت Apple هستید خوب تر است اسم غیر وابسته خویش را داشته باشید تا نامی نظیر : AppleSara . اسم های اسکن از اقتدار برند شدن مضاعف کمتری برخوردار هستند .
در گزینش دامنه به . com و . ir اولویت دهیدشک نکنید که در ذهن عموم مخاطبان اهل ایران این دو پسوند او‌لین گزینه ها ( و متاسفانه در مضاعف از مورد ها نهایی مورد ها ) می‌باشند . عامه مردم در آغاز اسم مارک شمارا با . com تست می کنند و در حالتی که سود نگرفتند به سراغ . ir می روند . به همین جهت ایده آل ترین شرایط وقتی است که بتوانید هر دو دامنه را برای خویش تصویب نمایید تا جلوی سو سود از برند اینترنتی خود را هم بگیرید . از کلمه ها و کلمه ها کوتاه و معمولی در دامنه خود سود نمائید

درصورتی که به فکر حافظه مردمان نیستید به تاءمل موبایل های گوشی باشید! یوزرها ابدا دوست ندارند مجبور شوند یک اسم دامنه بلند را با گوشی تلفن همراه خود تایپ کنند تا وارد تارنما شما شوند . بهره از دامنه های بلند می تواند خسارت بزرگی به برندینگ اینترنتی شما وارد نماید . دامنه های بلند و طولانی در دراز بازه بخش متعددی از کاربرانی که می توانستند مخاطب شما باشند را از شما خواهد گرفت . دامنه ای مثل fekrgostaranehezaresevom – com چیزی برای یک فاجعه برندینگ معدود ندارد!
ارسال توسط Brask Leon |دسته:| امتياز : 0 | 1 2 3 4 5 6|,,,,توان,صفحه,دستگاه,لیزر,(,PA,),و,توان,دامنه,(,DA,),, دستگاه,
آخرين مطالب